Restauracja Paul's Fantasia

“Take a break from reality”

nasza kuchnia
café - outdoor café - bar - restaurant - concerts - events - much more

Unikalne smaki z całego świata

Serwujemy unikalne smaki z całego świata i z różnych kuchni. Nasze zdrowe dania są mieszanką miłości do dobrego smaku i radości zmysłów.

Wszystkie posiłki są przygotowywane na bieżąco - używamy w jedynie nieprzetworzonych składników organicznych, współpracujemy  z producentami norweskimi i lokalnymi dostawcami.

Zioła hodujemy w naszym ogrodzie.

Naszą specjalnością są pyszne owoce morza z Norwegii,  dania z łososia, zaspokajające najbardziej wymagające gusta i oczekiwania naszych klientów.

W Paul's Fantasia dopasujemy rozmiar posiłku w zależności od tego, jak głodny jesteś. Zamów danie dla siebie lub wybierz kilka różnych płyt, którymi możesz podzielić się z przyjaciółmi. To, co jesz, jak jesz i w jakiej wielkości – to Twoja decyzja.

Twoje miejsce spotkań

Restauracja Paul's Fantasia  proponuje elastyczny  układ stołów  w przytulnym i eleganckim włoskim stylu i otoczeniu antyków z całego świata.

Nasza restauracja to najlepsze miejsce na spotkania z partnerami biznesowymi, przyjaciółmi i rodziną. Oferujemy rozrywkę i ciekawe wydarzenia przez cały rok.